nop.common.bh
Каждому мальчику и каждой девочке - букву в Свитке Торы для еврейских детей

כללי:

 1. השימוש באתר Kidstorah.org (להלן "האתר" או "אתרנו") כפוף למדיניות הפרטיות שמפורטת בעמוד זה. בעצם הגלישה באתר, הנכם מסכימים למדיניות הפרטיות זו ולתנאי השימוש בו. מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש נכתבה בלשון רבים, אך חלה על כל משתמשי האתר, אנשים ונשים כאחד.
 2. אנו יוצאים מנקודת הנחה שכל פעולה שמתבצעת באתר, נעשית על ידי אחד ההורים, או בגיר אחר מעל גיל 18 בכפוף לחוק.
 3. כל התנאים שמופרטים לקמן לעיל חלים על השימוש באתר באמצעות כל סוג מחשב או מכשיר (טלפון, מחשב כף יד וכיו"ב).

האתר:

 1. אתר זה נועד לסייע ברכישת אותיות בספרי התורה של ילדי ישראל, פרויקט שמתנהל תחת ה"ועד לכתיבת ספר התורה של ילדי ישראל" (להלן "הועד" או "ועד") שע''י "ועד רבני חב''ד בארה''ק ת''ו" / "מרכז ליהדות בית חב''ד" (ע''ר 580003911).
 2. כל התכנים באתר מקוריים ושייכים לועד. חל איסור לעשות בהם שימוש כלשהו ללא אישור מהועד בכתב או בדוא"ל.

רישום:

 1. כאשר הנכם מבצעים פעולה באתרנו, ביצוע רכישת אות ו/או תרומה, ו/או התחברות לחשבון ו/או התנתקות מהחשבון, אנו אוגרים מידע הכולל; פרטים אישיים, כתובת, דוא"ל ומספר טלפון. בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלכם, כולל כתובת IP, מאפייני תוכנה וחומרה, ופרטי העמוד בו ביקשתם לצפות.
 2. כל מידע שאנחנו אוספים עשוי לשמש בכדי; לבצע את רכישת האות או התרומה, להתאים באופן אישי את חוויית המשתמש ולהגיב לצרכים האישיים של כל משתמש, לשפר את האתר ואת שירות הלקוחות וצרכי התמיכה, וליצירת קשר באמצעות הדוא"ל או הטלפון.
 3. סליקת האשראי נעשית על ידי צד שלישי ("רווחית"). המידע שנאסף באתר; פרטים אישיים, כתובת, דוא"ל ומספר טלפון, לא יימכר, יוחלף, יועבר או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא, ללא הסכמתכם, מלבד מידע הכרחי להשלמת הבקשה ו/או העסקה.

טעויות ברישום:

 1. באם בעת רכישת האות בקשתם שתעודה תישלח אליכם בדואר, אנא צפו להמתנה של בין ארבעה לשישה שבועות (בחו"ל מעט יותר), בכדי שזו תגיע אליכם. תעודה וירטואלית תישלח אליכם בדוא"ל שעות ואו/ימים ספורים לאחר רכישת האות. באם משום מה, התעודה לא הגיעה, אנא כתבו לנו באמצעות תווית "יצירת קשר" בראש האתר, בצירוף פרטי הרישום או באמצעות משוב לדוא"ל שקיבלתם מהמשרד. איננו אחראים לטעויות, השמטת פרטים ו/או אי-דיוקים שהתרחשו. באם בעת הרישום סופקו; כתובת שגויה, פרטים שגויים, או שהתעודה חזרה אלינו עקב בעיות בדואר, עלות משלוח חוזר/נוסף תחול על הלקוח. בכל מקרה הלקוח מקבל תעודה דיגיטלית שמעידה על רכישת האות.

מדיניות ביטולים:

 1. ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. באם משום מה התחרטתם לאחר רכישת האות, או שהיא נעשתה בשגגה או מכל סיבה אחרת, אנא שלחו דוא"ל או התקשרו למשרד בכדי לבטל את הזמנתכם. תהליך הביטול יארך עד שלושה ימי עבודה (א-ה) מביצוע הפעולה באתרנו, וההחזר יושב לכרטיס האשראי.

מידע אישי:

 1. איננו מוכרים, סוחרים או מעבירים לגופים חיצוניים בכל דרך שהיא את המידע המאפשר זיהוי אישי. תנאי זה אינו כולל חברות צד שלישי מוסמכות, שמסייעות לנו בתפעול אתרנו או בביצוע העסקים שלנו, כל עוד החברות הנ"ל מתחייבות לשמור על סודיות המידע הזה.
 2. אנחנו מאמינים ששיתוף המידע הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בנוגע לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק.
 3. אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה בכדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת בכדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (ביצוע בקשה לרכישת אות ו/או תרומה ו/או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים ו/או השרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.
 4. קבצי הקוקיז (Cookies) משפרים את הגישה לאתרינו ומזהים מבקרים חוזרים, ונועדו לשפר את חוויית המשתמש.
 5. אנחנו משתמשים בכתובת הדוא"ל שסיפקתם בכדי לשלוח לכם מידע ועדכונים הנוגעים להזמנתכם, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים נלווים וכדומה, ושומרים לעצמינו את הזכות לשלוח מעת לעת עדכונים ו/או חומרים פרסומיים הנוגעים למבצע, באמצעות הדוא"ל ו/או באמצעות הודעות טקסט לטלפון נייד.
 6. אם בשלב כלשהו תרצו להסיר את כתובתכם מרשימת התפוצה שלנו על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, השיבו בדוא"ל "להסרה מרשימת התפוצה".

תרומה:

 1. העלות הבסיסית לרכישת האות אותה אנו מבקשים, אינה מכסה את ההוצאות הרבות של המבצע. כל תרומה שהנכם מבצעים באתר מסייעת לנו.

לסיום:

 1. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל או לסרב לספק את השירות שניתן באתר ללא הודעה מוקדמת, במקרה בו נהיה סבורים שהתנאים הרוחניים, ו/או הטכניים שעומדים מאחורי מטרת המבצע אינם עומדים בקנה אחד עם הפעולה שבוצעה באתר.
 2. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש באתרנו ללא כל הודעה מוקדמת.

כ"ט שבט, תשע"ח – ה-14 לפברואר, 2018

פנג חנויות וירטואליות
Powered by nopCommerce